Francize Internationale

Francize europene - moda

Franciza - Bestsellers Textilgrosshandel - Germania

Email: info@bestsellers-online.de
Homepage: http://www.bestsellers-online.de
Persoana de contact: Christian Schmitz

Franciza – MODEMOBIL - Germania

Email: bwinklewsky@modemobil.de
Homepage: http://www.modemobil.de
Persoana de contact: Beate Winklewsky

Franciza - Fasson

Email: info@fasson-ag.de 
Homepage: http://www.fasson-ag.de
Persoana de contact: Andreas Hammer

Franciza - CEMO Silver & Accessoires - Germania

Email: ischo.can@cemo-silver.de
Homepage: http://www.cemo-silver.de
Persoana de contact: Ischo Can

Franciza - INDUYCO - Industrias y Confessiones

Email: m.weiss@induyco.de
Homepage: http://www.tintoretto.org
Persoana de contact: Markus Weiss

Franciza - Passtoll - Germania

Email: jo.schultz@t-online.de
Homepage: http://www.passtoll.de
Persoana de contact: Jochen Schultz

Franciza - All for Less Handels - Germania

Email: info@laplata.de
Homepage: http://www.laplata.de
Persoana de contact: Nico Weidenhaupt

Franciza - Harper & Fields

Email: j.messerschmidt@harper-fields.com
Homepage: http://www.harper-fields.com
Persoana de contact: J. Messerschmidt

Franciza - Pronuptia Deutschland- Produse pentru nunti

Email: petra.boes@pronuptia.com
Homepage: http://www.pronuptia.com
Persoana de contact: Petra Boes

Franciza - LA PLATA Trend Stores

Email: info@laplata.de
Homepage: http://www.laplata.de
Persoana de contact: Nico Weidenhaupt

Franciza - Voss Textil-Vertriebs

Email: info@basic-wear.biz
Homepage: http://www.basic-wear.biz
Persoana de contact: Christine Wiegmann

Franciza - Ehinger-Schwarz - Germania

Email: info@charlotte.de
Homepage: http://www.charlotte.de
Persoana de contact: Olaf Zimmermann

Franciza - abc markets B2B Communication Service

Email: k.schmidt@abcmarkets.com
Homepage: http://www.abcmarkets.com
Konrad Schmidt

Franciza - AlFerano Moda pentru barbati

Email: de@alferano.com
Homepage: http://www.alferano.com
Persoana de contact: Martin Weigand

Franciza - Wolano-  camasi si textile

Email: chemiserie.masterfrankfurt@t-online.de
Homepage: http://www.1850-lct.de
Persoana de contact: Macarena Hortelano de la Lastra

Franciza - LOVE'S

Email: mail@love-s.de
Homepage: http://www.love-s.com
Persoana de contact: Ulrich Schöpp

Franciza - Wolford

Email: wobu@wolford.com
Homepage: http://www.wolford.com
Persoana de contact: Burkhard Wolters

Franciza - Intexal S.A.- Franta 

Email: perrusatt@rodier.fr
Homepage: http://www.rodier.fr
Persoana de contact: Thierry Pérusat

Franciza - Marc O'Polo - Germania

Email: info@marc-o-polo.de
Homepage: http://www.marc-o-polo.de

Franciza - Promethea - Germania

Email: af@euro-transfer.com
Homepage: http://www.complicite.de
Persoana de contact: Arnim Faget

Franciza - BHS – Marea Britanie

Email: rima.cotran@mothercare.co.uk
Homepage: http://www.bhs.co.uk
Persoana de contact: Rima Cotran

Franciza - BREE Collection

Email: info@bree.de
Homepage: http://www.bree.de
Persoana de contact: Antje Wode

Franciza – Wolford

Email: sipe@wolford.com
Homepage: http://www.wolford.com
Persoana de contact: Peter Simma

Franciza - ECCO Incaltaminte

Email: buwo@ecco.com
Homepage: http://www.ecco.com
Persoana de contact: Burkhard Wolters

Franciza - The Shirt Factory - Suedia

Email: niklas@shirtfactory.se
Homepage: http://www.shirtfactory.se
Persoana de contact: Niklas Kallenberg

Franciza - Die HOSE

Email: office@diehose.com
Homepage: http://www.diehose.com
Persoana de contact: Herbert Pichler

Franciza - Groupe Induyco -Spania

Email: didier.marel@induyco.fr
Homepage: http://www.tintoretto.es
Persoana de contact: Didier Marel

Franciza – Blumhofer - Germania

Email: info@schmuckkaestle.de
Homepage: http://www.schmuckkaestle.de
Persoana de contact: Wolfgang Blumhofer

Franciza - LIOLA SPA -Italia

Email: gaspari@liola.it
Homepage: http://www.liola.it
Persoana de contact: Gaspari Lamberto

Franciza - Les Fils De Louis Mulliez  - Franta

Email: information@phildar.fr
Homepage: http://www.phildar.fr
Persoana de contact: Olivier Barbry

Franciza - Ulla Popken

Email: kerstin.wohlfarth@popken.de
Homepage: http://www.ullapopken.com
Persoana de contact: Kerstin Wohlfarth

Franciza - Brillen Shop Optic

Email: optikplus@gmx.net
Homepage: http://www.optikplus.com
Persoana de contact: Peter Brehm

Franciza - Fogal

Email: info@fogal.com
Homepage: http://www.fogal.com
Persoana de contact: Balthasar Meier

Franciza - Marion Mosel - Germania

Email: mail@marion-mosel.de
Homepage: http://www.marion-mosel.de
Persoana de contact: Hans-Georg Mosel

Franciza - Fun & Basics

Email: pserice@funbasics.com
Homepage: http://www.funandbasics.com
Persoana de contact: Pedro Sebasian de Erice

Franciza - Sonia Rykiel CDM - Franta

Email: v.george@soniarykiel.fr
Homepage: http://www.soniarykiel.fr
Persoana de contact: Véronique George

NEWSLETTER

15 ani de info utile/noutati/optimizare afaceri pentru 15.000 abonati francizori/ investitori/ proprietari de afaceri. Aboneaza-te acum!

PREZENTA WEB
SOCIAL MEDIA

Urmeaza cursul gratuit de franciza inaugurat de IMO in 2006 si actualizat
la nivelul anului 2016.