Catalog francize Romania

Francize Internationale

IMO Franchising Group se afla in serviciul dumneavoastra si va ofera liste de francize din toate domeniile din Europa cu toate datele de contact: site, email, persoana de contact, pentru a gasi afacerea potrivita pentru dumneavoastra.

In curand, lista noastra va depasi 850 de francize europene!

Lista de mai jos contine francize de marca de inalt profesionalism, verificate, atestate de organizatiile de profil, interesate in dezvoltarea retelei in Europa si Europa de Est.

 

Francize training europene

Francize europene - moda

Francize europene - consultanta

Francize europene - fitness aerobic

Francize Food Internationale

Francize acustica electronica

Francize europene - sport/hobby

Internet - francize Europa

Francize Expo SUA

Francize Hoteliere

Top francize internationale

Restaurante mexicane

Lista de francize americane interesate de piata europeana

 

Numele francizei Domeniu de activitate Adresa de contact
Subway Fast-food franchise@subway.com
Quiznos Fast-food franchisesales@quiznos.com
Jani King Servicii de curatenie info@janiking.com
Liberty tax Servicii de calculare a taxelor sales@libtax.com
Sonic drive in Fast-food dvernon@sonicdrivein.com
Jan Pro Servicii de curatenie melanie.nance@jan-pro.com
Servicemaster clean Servicii de curatenie brwilliams@smclean.com
Kumon Math and Reading Programe educationale after-school franchise@kumon.com
Jiffy Lube Benzinarie franchising@jiffylube.com
Arby’s Fast-food phultgren@arbys.com
Cold Stone Creamery Deserturi inghetate franchise@coldstonecreamery.com
Jazzercise Program aerobic cu miscari de dans jazzinc@jazzercise.com
GNC Magazin de produse nutritioniste livewell@gncfranchising.com
Chem Dry Curatatorie charlie@chemdry.com
Cleannet USA Servicii de curatenie mark@cleannetusa.com
Papa John’s Pizzerie tina_toole@papajohns.com
Dairy Queen Fast-food development@idq.com
Super 8 Motels Motel franchise.sales@cendant.com
Midas Reparatii auto bkorus@midas.com
Popeyes Chicken and Biscuits Restaurant popeyesfranchising@afce.com
Supercuts Salon de coafura stephanie.theis@regiscorp.com
Snap-on Reparatii auto franchise@snapon.com
Fantastic Sams Salon de ingrijire franchise@fantasticsams.com
WSI Internet Servicii de internet rmcarthur@wsicorporate.com
Matco Tools Distribuitor de echipamente profesionale ddevelop@matcotools.com
Hampton Inn Hotel bill_fortier@hilton.com
Help-U-Sell Agentie imobiliara info@helpusell.com
Budget Blinds Decoratii interioare franchise@budgetblinds.com
Bonus Buildings Servicii de curatenie bonusinc@bonusbuildingcare.com
Great clips Salon de coafura franchise@greatclips.com
Coverall Cleaning Servicii de curatenie info@coverall.com
Aaron’s Sales and Lease Produse electronice si de mobiler jim.thrash@aaronrents.com
Merry Maids Servicii rezidentiale de curatenie franchisesales@mmhomeoffice.com
Maids Home Service Servicii rezidentiale de curatenie franchising@themaids.com
Hardee’s Restaurant franchise@ckr.com
Keller Williams Agentie imobiliara ann@kellerwilliams.com
Minuteman Servicii de printare info@mpihq.com
Checkers Drive-In Restaurant fumiat@checkers.com
NEWSLETTER

15 ani de info utile/noutati/optimizare afaceri pentru 15.000 abonati francizori/ investitori/ proprietari de afaceri. Aboneaza-te acum!

PREZENTA WEB
SOCIAL MEDIA

Urmeaza cursul gratuit de franciza inaugurat de IMO in 2006 si actualizat
la nivelul anului 2016.